Kaş Ekimi

Saç Ekimi

Kaşlar ifademizin en etkili bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan bölgelerdir. Kaşsız bir insanın yüz ifadesinin ne anlama geldiğini anlamak zordur. Bu yüzden insanlar kaşlarına önem verirler ve bakımlarını yaparlar.Bazen kaşların kalemle çizilmesi modası olsa da, en moda olan kaşların kalın olmasıdır.

Gür ve kalın kaşlar daha genç bir görünüm sağlarken, ifadenin de etkili olmasını sağlar. Kaşları seyrek olan kadınlar da kesin çözüm ararlar. Bir çok bitkisel uygulama denenir ama başarılı olmaz. Dövme işlemi ile kalıcı bir sonuç alınsa da doğal görünüme engel olur. Bu yüzden en iyi ve kesin çözüm kaş ekimi yöntemidir. Kaş ekimi de tıpkı saç ekimi gibi enseden alınan kılların ayıklanarak kaşlara ekilmesi yöntemidir. Bu şekilde 6 ay sonra kaşlar doğal bir uzama ile uzamaya başlar. Yüzün daha canlı görünmesini  ve daha genç görünmeyi sağlayan kaşlar için en etkili yöntem ekim yöntemidir. Peki kaş ekimi nasıl yapılır?

Sizi bilgilendirmek için sayfalarca yazı yazmayacağız. Çünkü kaş ekimi oldukça basit bir yöntem ile gerçekleşir Kaşların nasıl bir şekil alması isteniyorsa o şekle göre bir kaş alanı çizilir. Bu alanının içini kıl kökleri ile doldurmak gerekir ve ihtiyaç olan kıl kökleri, enseden transfer edilir. Enseden alınan kökler kaş alanına transfer edilerek, hasta evine gönderilerek kaşların dökülmesi beklenir.

Dökülen kaşlar altı ay içinde yeniden çıkar ve doğal bir görünüm ile uzar. Bu süreç oldukça kolaydır ve hasta için herhangi bir engel teşkil etmez.

Kaş Ekiminde Acısız Dönem Başladı

Kaş ekiminde başarılı olmak için gereken kriterler nelerdir?

 • Kaş nakli de denen ekim yöntemi, fiziksel, kozmetik ya da genetik sebeplerle az kaşı olan ya da olmayan kişiler için uygulanabilen kalıcı bir estetik işlemdir. Kaşlarında yara ya da yanık izi bulunan kişiler de  yaptırabilir. Ekimi sadece kadınlar yaptırır algısı yanlış bir düşüncedir. Uygulamayı kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes yaptırabilir.
 • Kaşların çıkış yönüne dikkat etmeli tek kök ekim yapılmalı ve olabildiğince doğal sonuç elde edilmeye çalışılmalıdır. Kişinin önceki kaş yapısı da göz önünde bulundurularak yeni kaş tasarımı yapılmalıdır.Kaş yüzün merkez noktasında bulunduğu için, bu bölgeye yapılacak ekimlerin iyi planlanması ve uygulanması gerekir. Kaş ekimi merkezi seçiminde daha önce kaş ekimi yaptıranların yorumları dikkate alınmalı ve daha önce kaş ekimi yaptıranların öncesi sonrası fotoğraflarına bakıp bilgi edinilmelidir.

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Telefon Numarası
+905413668885
Email
info@cchairtransplant.com

Randevu Oluştur

Aşağıdaki forma bilgilerinizi girerek talep oluşturabilirsiniz.

  Copyright 2018 by CCHair. All rights reserved.

  Copyright 2018 by CCHair. All rights reserved.

  Sohbeti Aç
  Nasıl Yardımcı Olabilirim?
  Merhaba
  Nasıl Yardımcı Olabilirim?